Прайс-лист

Вид послугВартістьТермін
Будівельно-технічна експертизавід 12500 грнпротягом 1 доби

Для чого необхідна будівельно – технічна експертізa?

Незалежна будівельна експертиза в більшості випадків допомагає врегулювати конфліктні або спірні ситуації між замовником і підрядником, крім того результати будівельної експертизи можуть лягти в основу судового розгляду між кінцевим користувачем об’єкта нерухомості і учасниками будівельного та інвестиційного процесу.

Основні види будівельних експертиз і цілі їх проведення

1. Експертиза якості виконаних будівельних робіт

Експертиза будівельних робіт може знадобитися при судових розглядах і в випадках мирного вирішення конфлікту, пов’язаного з проектуванням і зведенням різних споруд. З її допомогою можна визначити обсяг, якість, наявність виконаних оздоблювальних, монтажних та ремонтних послуг. Експертиза може бути застосована не тільки при аналізі житлових будинків і будов громадського призначення, а й для оцінки автомобільних доріг, тротуарів, площ, огорож та інших конструкцій. На підставі отриманих даних в ході обстеження будівель і споруд можливе стягнення з підрядника грошових коштів за неякісне виконання робіт або їх виконання не в повному обсязі.

Нерідко експертиза будівельних робіт проводиться для встановлення законності проведеного перепланування в квартирах, оцінки збитку після затоки і пожежі в приміщеннях. Вона дозволяє визначити причину, обсяг і вартість відновлювальних робіт.

Загальний порядок проведення дослідження включає кілька етапів:

 • Постановка мети і вибір відповідного методу.
 • Аналіз нормативно-правової документації
 • Здійснення і фіксація вимірів.
 • Проведення розрахунків.
 • Складання висновку і рекомендацій.

2. Експертиза обсягів і вартості виконаних робіт (Будівельний аудит)

Приступаючи до проектування і зведення нової будівлі або вкладаючи оборотні кошти в новий проект, необхідно ретельно зважити всі ризики і перспективи. Для отримання достовірної та об’єктивної інформації про майбутнє або поточне будівництво можна замовити проведення будівельного аудиту. Інвестор, власник об’єкта, забудовник або інший суб’єкт можуть замовити будівельний аудит та експертизу за наступними напрямками:

 • відповідність проектної та дозвільної документації вимогам закону, будівельним нормативам і регламентам
 • оцінка кошторисної, звітної і фінансової документації, виявлення фактів завищення витрат або необґрунтованих витрат
 • аудит будівельних робіт – перевірка якості виконаних технічних робіт, їх відповідність проектній документації та нормативних правил, виявлення недоліків і причин їх утворення
 • оцінка запланованих термінів будівництва, а також дотримання його окремих етапів
 • підготовка звіту про фінансові перспективи вкладення коштів, інвестиційні ризики, рекомендації щодо оптимізації витра

3. Експертиза проектно-кошторисної документації

Експертиза проектної документації проводиться в рамках розробки проектної документації для того, щоб з’ясувати якість інженерних і технічних рішень. Враховуються найменші відхилення від встановлених норм, в тому числі і недотримання вимог до надійності, довговічності будівлі. Важлива і експлуатаційна безпека – будівля повинна бути зручним і спроектовано таким чином, щоб кожна людина могла перебувати на дозволених ділянках, не піддаючи ризику своє здоров’я. Має значення і доступність для осіб з обмеженими можливостями, якщо їх допуск в ті йди інші приміщення передбачається умовами і характером експлуатації.

4.Будівельна експертиза інженерних систем і комунікацій

У сучасній практиці спорів з будівельних підрядів частка випадків, що стосуються розгляду питань по інженерії займає не останнє місце. Взагалі, строго кажучи, експертиза інженерних мереж і комунікацій є різновидом класу інженерно-технічної експертизи (ІТЕ), в ході якої вирішуються питання, пов’язані переважно до визначення обсягів, вартості, якості виконаних робіт, а також правильності оформлення виконавчої документації.

Звернення до фахівців «БТІ Київ» гарантує Вам високу якість виконаної роботи при помірних цінах. Запорукою нашої кваліфікації є наявність ліцензій і допусків на будівельний контроль та обстеження споруд, а також Акредитацією на право проведення експертизи проектної документації.

5. Судова будівельно-технічна експертиза

Судова будівельно-технічна експертиза відноситься до інженерно-технічну експертизу, за допомогою якої найбільш точно і достовірно на всіх етапах будівництва можна встановити якість будівельних і ремонтних робіт, їх відповідність будівельним нормативам і договору, а також якість і кількість використаних будівельних матеріалів.


Завдяки будівельної експертизи можна забезпечити і проконтролювати ефективне використання всіх матеріальних засобів і трудових ресурсів, а також визначити розмір заподіяної шкоди об’єкту нерухомості.

Нашим клієнтам пропонуємо

 • Мінімальні терміни

 • Доступні ціни

 • Виконання
  нестандартних завдань

 • Безкоштовна
  кур'єрська доставка

 • Оформлення замовлення
  по телефону

 • Коригування часу
  виїзду фахівця

Відгуки задоволених клієнтів

 • Юрий

  Бесплатная консультация и поиск решения. Вежливы и терпеливы в беседе, детально и доходчиво рассказывают все возможные варианты решения. Решают сложные задачи. Качественно и вовремя выполняют работу (с заключением договора, актом приема-передачи документов, и квитанций).

 • Инна

  Не раз обращалась к услугам Киевского БТИ. Имею только положительный опыт сотрудничества. Ребята знающие своё дело, быстро, качественно! Хочу отметь что в компании работу произвели быстро, без очередей! Вообщем все остались довольны!

 • Карина

  Весьма благодарна Киевскому БТИ за столь качественную и быструю работу! Заказывала технический паспорт, осталась довольна на все 100%! Отдельное спасибо директору компании за понимание, тактичность и компетентность! Всем советую!

 • Дмитрий

  Киевское БТИ выручила меня в сверхсрочном изготовлении оценки дома и земельного участка, за время провождения сделки, мы получили готовую, зарегистрированную в реестре оценку, но скорость никак не сказалась на качестве работы.
  Профессионалы!

 • Анжелика

  Обратилась в Киевское БТИ с вопросами по узакониванию салона красоты. Провели консультацию, подписали договор, через 2 месяца получила правоустанавливающие документы.

 • Гавриил

  Специалисты киевского БТИ помогли быстро узаконить перепланировку квартиры в центре Киева. Минимум головной боли. Советую.

 • Николай

  Проводили строительную экспертизу — все на высшем уровне, эксперты с реальным опытом и практикой в судебной сфере! Все сделано в срок! Большой респект!

Нам доверяют

Контакты

м. Київ, вул. Сім'ї Прахових 50

Час роботи
Пн-Сб 9:00 - 20:00

+38 (067) 845-89-89

+38 (050) 715-89-89