Введення об’єкта в експлуатацію

Отримайте безкоштовнуКонсультацію

з оформлення необхідних документів

Ми не розголошуємо Ваші персональні дані

Вид послуг Вартість Термін
Введення в експлуатацію будівлі від 8000 грн. індивідуально

 

Введення будинку в експлуатацію – необхідний етап, який потрібно пройти, щоб отримати право власності на будинок і всі будівлі до нього. Після оформлення введення в експлуатацію відбувається реєстрація права власності.

Таким чином, введення будівлі в експлуатацію передбачає комплекс заходів, спрямованих на прийняття в експлуатацію об’єктів завершених будівництвом на підставі декларації або сертифіката відповідності.

Також введення приватного будинку в експлуатацію, який не передбачає залучення підрядників, здійснюється на підставі технічного обстеження основних конструкцій об’єкта. Порядок введення об’єкта в експлуатацію визначається відповідними нормативно-правовими актами.

У тому випадку, коли відбувається самовільне будівництво будівлі на земельній ділянці, потрібно якомога швидше самобуд узаконити. Це дозволить оформити документи, що підтверджують право власності на нерухоме майно. Разом з цим власник об’єкта отримує можливість розпоряджатися нерухомістю (здійснювати продаж, дарування будинку).

 

 

Відгуки

Інна Олександрівна

Не раз зверталася до послуг Київського БТІ. Маю тільки позитивний досвід співпраці. Хлопці знають свою справу, швидко, якісно! Хочу відзнач що в компанії роботу зробили швидко, без черг! Вообщем всі залишилися задоволені!

Карина Василівна

Вельми вдячна Київському БТІ за настільки якісну і швидку роботу! Замовляла технічний паспорт, залишилася задоволена на всі 100%! Окреме спасибі директору компанії за розуміння, тактовність і компетентність! Всім раджу!

Дмитро Іванович

Київське БТІ виручила мене в надтерміновому виготовленні оцінки будинку і земельної ділянки, за час проводження угоди, ми отримали готову, зареєстровану в реєстрі оцінку, але швидкість ніяк не позначилася на якості роботи.
Професіонали!

Анжеліка Сергіївна

Звернулася до Київського БТІ з питаннями з узаконення салону краси. Провели консультацію, підписали договір, через 2 місяці отримала правовстановлюючі документи.

Гавриїл Володимирович

Фахівці київського БТІ допомогли швидко узаконити перепланування квартири в центрі Києва. Мінімум головного болю. Раджу.

Микола Григорович

Проводили будівельну експертизу – все на вищому рівні, експерти з реальним досвідом і практикою в судовій сфері! Все зроблено в строк! Великий респект!

Юрій Платонович

Безкоштовна консультація та пошук рішення. Ввічливі і терплячі в бесіді, детально і дохідливо розповідають всі можливі варіанти вирішення. Вирішують складні завдання. Якісно і вчасно виконують роботу (з укладенням договору, актом прийому-передачі документів, і квитанцій).
Рекомендую. Приємно було працювати.