Техпаспорт на нерухомість

Отримайте безкоштовнуКонсультацію

з оформлення необхідних документів

Ми не розголошуємо Ваші персональні дані

Вид послуг Вартість Термін
Техпаспорт на квартиру від 600 грн. протягом 1 доби
Техпаспорт на квартиру (терміновий) від 1200 грн. протягом 1 доби
Техпаспорт на гараж від 500 грн. протягом 1 доби
Техпаспорт на гараж (терміновий) 1000 грн. протягом 1 доби
Технічний паспорт на паркомісце від 500 грн. протягом 1 доби
Технічний паспорт на паркомісце (терміновий) від 1000 грн. протягом 1 доби
Техпаспорт на будинок від 1200 грн. протягом 1 доби
Техпаспорт на будинок (терміновий) 2500 грн. протягом 1 доби
Техпаспорт на нежитлову нерухомість від 800 грн. протягом 1 доби
Техпаспорт на нежитлову нерухомість (терміновий) 1500 грн. протягом 1 доби

Техпаспорт на житлову нерухомість

Виготовлення технічного паспорта може бути первинним – в разі, якщо власник купує квартиру в новобудові; і вторинним – при зміні власника, перепланування житла, реконструкції, приєднання будинку до комунікаційних мереж тощо Для двох різних випадків також потрібен різний пакет документів.

 

Техпаспорт на нежитлову нерухомість

Замовником технічного паспорта на нежитлову будівлю може бути як фізична, так і юридична особа. Перед оформленням документа фахівець БТІ повинен обмерять будівлю або приміщення і вивчити його характеристики.

Відгуки


Інна Олександрівна

Не раз зверталася до послуг Київського БТІ. Маю тільки позитивний досвід співпраці. Хлопці знають свою справу, швидко, якісно! Хочу відзнач що в компанії роботу зробили швидко, без черг! Вообщем всі залишилися задоволені!


Карина Василівна

Вельми вдячна Київському БТІ за настільки якісну і швидку роботу! Замовляла технічний паспорт, залишилася задоволена на всі 100%! Окреме спасибі директору компанії за розуміння, тактовність і компетентність! Всім раджу!


Дмитро Іванович

Київське БТІ виручила мене в надтерміновому виготовленні оцінки будинку і земельної ділянки, за час проводження угоди, ми отримали готову, зареєстровану в реєстрі оцінку, але швидкість ніяк не позначилася на якості роботи.
Професіонали!


Анжеліка Сергіївна

Звернулася до Київського БТІ з питаннями з узаконення салону краси. Провели консультацію, підписали договір, через 2 місяці отримала правовстановлюючі документи.


Гавриїл Володимирович

Фахівці київського БТІ допомогли швидко узаконити перепланування квартири в центрі Києва. Мінімум головного болю. Раджу.


Микола Григорович

Проводили будівельну експертизу – все на вищому рівні, експерти з реальним досвідом і практикою в судовій сфері! Все зроблено в строк! Великий респект!


Юрій Платонович

Безкоштовна консультація та пошук рішення. Ввічливі і терплячі в бесіді, детально і дохідливо розповідають всі можливі варіанти вирішення. Вирішують складні завдання. Якісно і вчасно виконують роботу (з укладенням договору, актом прийому-передачі документів, і квитанцій).
Рекомендую. Приємно було працювати.