Переведення житлового / нежитлового фонду

Отримайте безкоштовнуКонсультацію

з оформлення необхідних документів

Ми не розголошуємо Ваші персональні дані

Вид послуг Вартість Термін
Переведення житлового фонду в нежитловий від 18000 грн.

протягом 1 доби

ОСНОВНЫЕ ПРАВИЛА ПЕРЕВОДА ЖИЛОГО ПОМЕЩЕНИЯ В НЕЖИЛОЕ

Правила перевода квартиры из жилого фонда в нежилой в Киеве утверждены решением городского совета №781/1645 от 23.07.2015. В соответствии с ним, перевод из жилого фонда в нежилой любой недвижимости может осуществлять только ее владелец.

Если среди совладельцев жилья имеются недееспособные лица или несовершеннолетние дети, такой перевод может осуществляться лишь после получения разрешения органов опеки.

При переводе в нежилой фонд квартиры или дома в Киеве должны соблюдаться следующие условия:

 

Перевод квартиры в нежилое помещение невозможен, если ваше жилье:

 

Не допускается перевод помещения из жилого в нежилое, если оно расположено в многоквартирном доме, и в нем планируется разместить:

 

ВЫВЕСТИ КВАРТИРУ (ДОМ) В УКРАИНЕ ИЗ ЖИЛОГО ФОНДА В НЕЖИЛОЙ

Порядок перевода жилого помещения в нежилое предусматривает обязательное утверждение заявления владельца Департаментом архитектуры, для чего:

 

Причинами отказа в переводе жилого помещения в нежилое могут быть:

 

Чтобы перевести жилое помещение в нежилой фонд, необходимо подать в ЦНАП:

ОСОБЕННОСТИ ПЕРЕВОДА НЕЖИЛОГО ПОМЕЩЕНИЯ В ЖИЛОЕ

Любой объект нежилой недвижимости можно перевести в жилой фонд, если он:

 

Для перевода помещения из нежилого в жилой фонд необходимо подать в ЦНАП:

 

Перевод недвижимости в нежилой (жилой) фонд – непростой, трудозатратный и растянутый во времени процесс. Ведь, как правило, для этого требуется ее реконструкция с разработкой проектной документации, получением разрешений и вводом в эксплуатацию.

Відгуки


Інна Олександрівна

Не раз зверталася до послуг Київського БТІ. Маю тільки позитивний досвід співпраці. Хлопці знають свою справу, швидко, якісно! Хочу відзнач що в компанії роботу зробили швидко, без черг! Вообщем всі залишилися задоволені!


Карина Василівна

Вельми вдячна Київському БТІ за настільки якісну і швидку роботу! Замовляла технічний паспорт, залишилася задоволена на всі 100%! Окреме спасибі директору компанії за розуміння, тактовність і компетентність! Всім раджу!


Дмитро Іванович

Київське БТІ виручила мене в надтерміновому виготовленні оцінки будинку і земельної ділянки, за час проводження угоди, ми отримали готову, зареєстровану в реєстрі оцінку, але швидкість ніяк не позначилася на якості роботи.
Професіонали!


Анжеліка Сергіївна

Звернулася до Київського БТІ з питаннями з узаконення салону краси. Провели консультацію, підписали договір, через 2 місяці отримала правовстановлюючі документи.


Гавриїл Володимирович

Фахівці київського БТІ допомогли швидко узаконити перепланування квартири в центрі Києва. Мінімум головного болю. Раджу.


Микола Григорович

Проводили будівельну експертизу – все на вищому рівні, експерти з реальним досвідом і практикою в судовій сфері! Все зроблено в строк! Великий респект!


Юрій Платонович

Безкоштовна консультація та пошук рішення. Ввічливі і терплячі в бесіді, детально і дохідливо розповідають всі можливі варіанти вирішення. Вирішують складні завдання. Якісно і вчасно виконують роботу (з укладенням договору, актом прийому-передачі документів, і квитанцій).
Рекомендую. Приємно було працювати.