Переведення житлового / нежитлового фонду

Отримайте безкоштовнуКонсультацію

з оформлення необхідних документів

Ми не розголошуємо Ваші персональні дані

Вид послуг Вартість Термін
Переведення житлового фонду в нежитловий від 8000 грн. індивідуально

Переведення квартири в нежитлове приміщення неможливий, якщо ваше житло:

– розташоване в будинку, визнаному старим або аварійним;
– знаходиться в будинку, що є пам’яткою архітектури;
– значиться під заставою, арештом або на нього накладено інші обтяження.

Не допускається переведення приміщення з житлового в нежитлове, якщо воно розташоване в багатоквартирному будинку, і в ньому планується розмістити:

 

Особливостi переведення з житлового в нежитлове приміщення

Будь-який об’єкт нежитлової нерухомості можна перевести в житловий фонд, якщо він:

Для переведення приміщення з нежитлового в житловий фонд необхідно подати в ЦНАП:

Переведення нерухомості в нежитловий (житловий) фонд – непростий, трудомісткий і розтягнутий у часі процес. Адже, як правило, для цього потрібно її реконструкція з розробкою проектної документації, отриманням дозволів і введенням в експлуатацію.

 

 

Відгуки

Інна Олександрівна

Не раз зверталася до послуг Київського БТІ. Маю тільки позитивний досвід співпраці. Хлопці знають свою справу, швидко, якісно! Хочу відзнач що в компанії роботу зробили швидко, без черг! Вообщем всі залишилися задоволені!

Карина Василівна

Вельми вдячна Київському БТІ за настільки якісну і швидку роботу! Замовляла технічний паспорт, залишилася задоволена на всі 100%! Окреме спасибі директору компанії за розуміння, тактовність і компетентність! Всім раджу!

Дмитро Іванович

Київське БТІ виручила мене в надтерміновому виготовленні оцінки будинку і земельної ділянки, за час проводження угоди, ми отримали готову, зареєстровану в реєстрі оцінку, але швидкість ніяк не позначилася на якості роботи.
Професіонали!

Анжеліка Сергіївна

Звернулася до Київського БТІ з питаннями з узаконення салону краси. Провели консультацію, підписали договір, через 2 місяці отримала правовстановлюючі документи.

Гавриїл Володимирович

Фахівці київського БТІ допомогли швидко узаконити перепланування квартири в центрі Києва. Мінімум головного болю. Раджу.

Микола Григорович

Проводили будівельну експертизу – все на вищому рівні, експерти з реальним досвідом і практикою в судовій сфері! Все зроблено в строк! Великий респект!

Юрій Платонович

Безкоштовна консультація та пошук рішення. Ввічливі і терплячі в бесіді, детально і дохідливо розповідають всі можливі варіанти вирішення. Вирішують складні завдання. Якісно і вчасно виконують роботу (з укладенням договору, актом прийому-передачі документів, і квитанцій).
Рекомендую. Приємно було працювати.