Незалежна будівельна експертиза

Отримайте безкоштовнуКонсультацію

з оформлення необхідних документів

Ми не розголошуємо Ваші персональні дані

Вид послуг Вартість Термін
Будівельно-технічна експертиза від 12500 грн. протягом 1 доби

Для чого необхідна будівельно – технічна експертізa?

Незалежна будівельна експертиза в більшості випадків допомагає врегулювати конфліктні або спірні ситуації між замовником і підрядником, крім того результати будівельної експертизи можуть лягти в основу судового розгляду між кінцевим користувачем об’єкта нерухомості і учасниками будівельного та інвестиційного процесу.

Основні види будівельних експертиз і цілі їх проведення

 

1. Експертиза якості виконаних будівельних робіт

Експертиза будівельних робіт може знадобитися при судових розглядах і в випадках мирного вирішення конфлікту, пов’язаного з проектуванням і зведенням різних споруд. З її допомогою можна визначити обсяг, якість, наявність виконаних оздоблювальних, монтажних та ремонтних послуг. Експертиза може бути застосована не тільки при аналізі житлових будинків і будов громадського призначення, а й для оцінки автомобільних доріг, тротуарів, площ, огорож та інших конструкцій. На підставі отриманих даних в ході обстеження будівель і споруд можливе стягнення з підрядника грошових коштів за неякісне виконання робіт або їх виконання не в повному обсязі.

Нерідко експертиза будівельних робіт проводиться для встановлення законності проведеного перепланування в квартирах, оцінки збитку після затоки і пожежі в приміщеннях. Вона дозволяє визначити причину, обсяг і вартість відновлювальних робіт.

Загальний порядок проведення дослідження включає кілька етапів:

 

2. Експертиза обсягів і вартості виконаних робіт (Будівельний аудит)

Приступаючи до проектування і зведення нової будівлі або вкладаючи оборотні кошти в новий проект, необхідно ретельно зважити всі ризики і перспективи. Для отримання достовірної та об’єктивної інформації про майбутнє або поточне будівництво можна замовити проведення будівельного аудиту. Інвестор, власник об’єкта, забудовник або інший суб’єкт можуть замовити будівельний аудит та експертизу за наступними напрямками:

відповідність проектної та дозвільної документації вимогам закону, будівельним нормативам і регламентам
оцінка кошторисної, звітної і фінансової документації, виявлення фактів завищення витрат або необґрунтованих витрат
аудит будівельних робіт – перевірка якості виконаних технічних робіт, їх відповідність проектній документації та нормативних правил, виявлення недоліків і причин їх утворення
оцінка запланованих термінів будівництва, а також дотримання його окремих етапів
підготовка звіту про фінансові перспективи вкладення коштів, інвестиційні ризики, рекомендації щодо оптимізації витрат

3. Експертиза проектно-кошторисної документації

Експертиза проектної документації проводиться в рамках розробки проектної документації для того, щоб з’ясувати якість інженерних і технічних рішень. Враховуються найменші відхилення від встановлених норм, в тому числі і недотримання вимог до надійності, довговічності будівлі. Важлива і експлуатаційна безпека – будівля повинна бути зручним і спроектовано таким чином, щоб кожна людина могла перебувати на дозволених ділянках, не піддаючи ризику своє здоров’я. Має значення і доступність для осіб з обмеженими можливостями, якщо їх допуск в ті йди інші приміщення передбачається умовами і характером експлуатації.

 

4. Будівельна експертиза інженерних систем і комунікацій

У сучасній практиці спорів з будівельних підрядів частка випадків, що стосуються розгляду питань по інженерії займає не останнє місце. Взагалі, строго кажучи, експертиза інженерних мереж і комунікацій є різновидом класу інженерно-технічної експертизи (ІТЕ), в ході якої вирішуються питання, пов’язані переважно до визначення обсягів, вартості, якості виконаних робіт, а також правильності оформлення виконавчої документації.

Звернення до фахівців «БТІ Київ» гарантує Вам високу якість виконаної роботи при помірних цінах. Запорукою нашої кваліфікації є наявність ліцензій і допусків на будівельний контроль та обстеження споруд, а також Акредитацією на право проведення експертизи проектної документації.

 

5. Судова будівельно-технічна експертиза

Судова будівельно-технічна експертиза відноситься до інженерно-технічну експертизу, за допомогою якої найбільш точно і достовірно на всіх етапах будівництва можна встановити якість будівельних і ремонтних робіт, їх відповідність будівельним нормативам і договору, а також якість і кількість використаних будівельних матеріалів.
Завдяки будівельної експертизи можна забезпечити і проконтролювати ефективне використання всіх матеріальних засобів і трудових ресурсів, а також визначити розмір заподіяної шкоди об’єкту нерухомості.

 

 

Відгуки

Інна Олександрівна

Не раз зверталася до послуг Київського БТІ. Маю тільки позитивний досвід співпраці. Хлопці знають свою справу, швидко, якісно! Хочу відзнач що в компанії роботу зробили швидко, без черг! Вообщем всі залишилися задоволені!

Карина Василівна

Вельми вдячна Київському БТІ за настільки якісну і швидку роботу! Замовляла технічний паспорт, залишилася задоволена на всі 100%! Окреме спасибі директору компанії за розуміння, тактовність і компетентність! Всім раджу!

Дмитро Іванович

Київське БТІ виручила мене в надтерміновому виготовленні оцінки будинку і земельної ділянки, за час проводження угоди, ми отримали готову, зареєстровану в реєстрі оцінку, але швидкість ніяк не позначилася на якості роботи.
Професіонали!

Анжеліка Сергіївна

Звернулася до Київського БТІ з питаннями з узаконення салону краси. Провели консультацію, підписали договір, через 2 місяці отримала правовстановлюючі документи.

Гавриїл Володимирович

Фахівці київського БТІ допомогли швидко узаконити перепланування квартири в центрі Києва. Мінімум головного болю. Раджу.

Микола Григорович

Проводили будівельну експертизу – все на вищому рівні, експерти з реальним досвідом і практикою в судовій сфері! Все зроблено в строк! Великий респект!

Юрій Платонович

Безкоштовна консультація та пошук рішення. Ввічливі і терплячі в бесіді, детально і дохідливо розповідають всі можливі варіанти вирішення. Вирішують складні завдання. Якісно і вчасно виконують роботу (з укладенням договору, актом прийому-передачі документів, і квитанцій).
Рекомендую. Приємно було працювати.