Впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур в будівництві як дієві інструменти протидії корупції

10.10.2018 - 07:38

4 жовтня Департамент ДАБІ в Одеській області провів нараду щодо впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві як дієвих інструментів протидії корупції.

Серед учасників заходу були представники місцевої влади, новостворених органів держархбудконтролю, уповноважених органів архітектури та містобудування, а також забудовники регіону.

На  нараді обговорили практичну реалізацію механізму «будівельної амністії», а саме – отримання замовниками будівництва від органів архітектури інформації щодо відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм та зазначення такої інформації у технічних паспортах.

А також ознайомили учасників містобудівного процесу регіону із роботою нової онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ та електронним сервісом з реєстрації автоматизованого повідомлення про початок виконання будівельних робіт на підставі будівельного паспорту, що функціонує взагалі без участі посадової особи.

Рубрики: Новини