Вікно прямого спілкування із фахівцями ДАБІ – запорука вдалої взаємодії

28.05.2021 - 22:51

Днями народний депутат України Олена Шуляк та в.о. Голови Держархбудінспекції Сергій Галіцин провели робочу зустріч із представниками ТОВ «Оператор ГТС України» задля надання фахової консультаційної допомоги з метою приведення дозвільної документації у відповідність до законодавства.

У законодавчому полі є низка особливостей щодо  об’єктів будівництва та реконструкції газорозподільних станцій і саме взаємодія та можливість прямого контакту з органами влади  відіграє значущу роль у розбудові української газової системи.

Фахівці Держархбудінспекції разом з головним інженером та керівником управління капітального будівництва Оператора газотранспортної системи України у ході зустрічі опрацювали дозвільні документи по переліку об’єктів будівництва у Дніпропетровській, Сумській, Донецькій, Вінницькій, Полтавській та Харківській областях. Такий формат роботи надав можливість замовнику будівництва отримати фахову консультаційну допомогу безпосередньо під час робочої наради.

Члени робочої групи домовились відкрити вікно прямого спілкування із фахівцями ДАБІ, що сприятиме взаємодії і забезпечить прозорість прийнятих рішень.

Довідково: ТОВ «Оператор ГТС України» – природна монополія, яка забезпечує транспортування природного газу споживачам України та країн Європейського Союзу.

Рубрики: Новини