Узаконення самобуду, перепланування, реконструкції

Отримайте безкоштовнуКонсультацію

з оформлення необхідних документів

Ми не розголошуємо Ваші персональні дані

 

Вид послуг Вартість Термін
Легалізація та узаконення нерухомості від 2000 грн. 1-2 дні
Узаконення перепланування від 2000 грн. 1-2 дні
Легалізація самобуду від 5000 грн. від 3 днів
Легалізація реконструкції об’єктів нерухомості від 5000 грн. від 3 днів

Узаконити перепланування

Неможливо все життя прожити в квартирі або будинку і нічого не змінити! Перестановка, зміна зовнішнього вигляду приміщення допомагають створити затишне місце, куди приємно приходити після важкого робочого дня, організувати зручні робочі місця для співробітників, оформити салон або магазин з незабутнім інтер’єром.

Перепланування передбачає:

 

Узаконити реконструкцiю

Як і у випадку з переплануванням, узаконити реконструкцію краще до початку будівельних робіт. Але якщо вона вже проведена, то таку халепу нерухомості узаконити наша компанія зможе в дуже короткі терміни

Реконструкція включають в себе:

 

Узаконити самовільне будівництво

Самобуд – це будь-яка будівля, яка була побудована без дозволу державної архітектурно-будівельної інспекції або з іншим порушенням:

Навіть якщо ви зводите будинок на своїй землі, без отримання будівельного паспорта та дотримання інших процедур ви станете всього лише власником будівельних матеріалів, а не нерухомості. А це означає, що і розпоряджатися нею ви не зможете.

До такого будовою не можна законно підвести електрику і газ, прописати в ньому свою сім’ю, продати або залишити у спадок будинок. За самовільне будівництво передбачений штраф; в деяких випадках будівля може бути знесено за ваш рахунок. Тому узаконити самобуд – це перше, що ви повинні зробити, якщо вели будівництво без дозволів.

 

 

Відгуки

Інна Олександрівна

Не раз зверталася до послуг Київського БТІ. Маю тільки позитивний досвід співпраці. Хлопці знають свою справу, швидко, якісно! Хочу відзнач що в компанії роботу зробили швидко, без черг! Вообщем всі залишилися задоволені!

Карина Василівна

Вельми вдячна Київському БТІ за настільки якісну і швидку роботу! Замовляла технічний паспорт, залишилася задоволена на всі 100%! Окреме спасибі директору компанії за розуміння, тактовність і компетентність! Всім раджу!

Дмитро Іванович

Київське БТІ виручила мене в надтерміновому виготовленні оцінки будинку і земельної ділянки, за час проводження угоди, ми отримали готову, зареєстровану в реєстрі оцінку, але швидкість ніяк не позначилася на якості роботи.
Професіонали!

Анжеліка Сергіївна

Звернулася до Київського БТІ з питаннями з узаконення салону краси. Провели консультацію, підписали договір, через 2 місяці отримала правовстановлюючі документи.

Гавриїл Володимирович

Фахівці київського БТІ допомогли швидко узаконити перепланування квартири в центрі Києва. Мінімум головного болю. Раджу.

Микола Григорович

Проводили будівельну експертизу – все на вищому рівні, експерти з реальним досвідом і практикою в судовій сфері! Все зроблено в строк! Великий респект!

Юрій Платонович

Безкоштовна консультація та пошук рішення. Ввічливі і терплячі в бесіді, детально і дохідливо розповідають всі можливі варіанти вирішення. Вирішують складні завдання. Якісно і вчасно виконують роботу (з укладенням договору, актом прийому-передачі документів, і квитанцій).
Рекомендую. Приємно було працювати.