Реєстрація права власності на нерухоме майно

Отримайте безкоштовнуКонсультацію

з оформлення необхідних документів

Ми не розголошуємо Ваші персональні дані

Вид послуг Вартість
Термін виготовлення
Реєстрація права власності на квартиру від 5000 грн протягом

5 днів

Реєстрація права власності на будинок від 5000 грн протягом

5 днів

Реєстрація права власності на гараж від 4500 грн протягом

5 днів

Реєстрація права власності на нерухоме майно від 5000 грн протягом

5 днів

Реєстрація права власності на нерухомість.

Реєстрація права власності на нерухоме майно на території України передбачає офіційне визнання прав на нерухомість. Отримання документів, що підтверджують право власності, дозволяє власнику здійснювати всі види угод, пов’язаних з нерухомістю.

Нерідко власники нерухомості помилково вважають, що підтвердженням прав власності може бути тільки правовстановлюючий документ (договір купівлі-продажу, договір дарування, рішення суду або свідоцтво). Насправді дані документи є підставою виникнення власності, але не виконують вищезазначені функції без проведення процедури реєстрації прав власності. Для того щоб державна реєстрація прав на нерухомість була виконана згідно з установленими правилами, власник майна має підготувати пакет необхідних документів:

Після надання вищеперелічених документів державний реєстратор вносить до електронного реєстру необхідну інформацію.

Результатом успішного процесу реєстрації нерухомості є «витяг з державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності». Такий документ в обов’язковому порядку повинен мати печатку і підпис реєстратора.

У яких випадках слід проводити реєстрацію права власності на нерухоме майно.

Починати оформлення державної реєстрація нерухомості необхідно в наступних випадках:

Іноді власники вважають, що права власності виникають автоматично. Ця думка помилкова. У всіх перерахованих вище випадках процедура реєстрації прав власності підлягає оформленню в обов’язковому порядку.

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ

Орієнтовна вартість послуг реєстрації прав власності вказана на сайті компанії, у відповідному розділі. Остаточну вартість оформлення даного виду послуг клієнти можуть уточнити, зв’язавшись з нами по телефону. Замовляючи послугу реєстрації прав власності в БТІ, клієнт отримує наступні переваги:

Таким чином, звернувшись в нашу компанію, замовник отримує належним чином оформлені документи, які надають можливість в повній мірі розпоряджатися об’єктом нерухомості.

Відгуки

Інна Олександрівна

Не раз зверталася до послуг Київського БТІ. Маю тільки позитивний досвід співпраці. Хлопці знають свою справу, швидко, якісно! Хочу відзнач що в компанії роботу зробили швидко, без черг! Вообщем всі залишилися задоволені!

Карина Василівна

Вельми вдячна Київському БТІ за настільки якісну і швидку роботу! Замовляла технічний паспорт, залишилася задоволена на всі 100%! Окреме спасибі директору компанії за розуміння, тактовність і компетентність! Всім раджу!

Дмитро Іванович

Київське БТІ виручила мене в надтерміновому виготовленні оцінки будинку і земельної ділянки, за час проводження угоди, ми отримали готову, зареєстровану в реєстрі оцінку, але швидкість ніяк не позначилася на якості роботи.
Професіонали!

Анжеліка Сергіївна

Звернулася до Київського БТІ з питаннями з узаконення салону краси. Провели консультацію, підписали договір, через 2 місяці отримала правовстановлюючі документи.

Гавриїл Володимирович

Фахівці київського БТІ допомогли швидко узаконити перепланування квартири в центрі Києва. Мінімум головного болю. Раджу.

Микола Григорович

Проводили будівельну експертизу – все на вищому рівні, експерти з реальним досвідом і практикою в судовій сфері! Все зроблено в строк! Великий респект!

Юрій Платонович

Безкоштовна консультація та пошук рішення. Ввічливі і терплячі в бесіді, детально і дохідливо розповідають всі можливі варіанти вирішення. Вирішують складні завдання. Якісно і вчасно виконують роботу (з укладенням договору, актом прийому-передачі документів, і квитанцій).
Рекомендую. Приємно було працювати.