Заява Голови Держархбудінспекції Олексія Кудрявцева щодо висновку Комісії з питань вищого корпусу державної служби

11.12.2018 - 09:06

У зв’язку з реальною боротьбою з корупцією у сфері держархбудконтролю проти мене особисто триває кампанія з дискредитації. Особи, які роками сиділи на корупційних схемах, не бажають втрачати надприбутків і використовують брудні методи, аби зупинити розпочаті реформи та продовжити злочинну діяльність проти держави.

Не знайшовши реальних аргументів щодо моєї діяльності як Голови Держархбудінспекції за три з половиною роки, мої опоненти вирішили скористатися перевіреними методами політичних розправ і звинуватити мене у відсутності належної освіти.

Спершу в ЗМІ кілька тижнів тривала високобюджетна кампанія з розповсюдження недостовірної інформації про нібито підроблений диплом про освіту Технічного університету Молдови. Однак, не отримавши бажаного результату, організатори корупційних схем пішли далі, і підключили високопоставлені кабінети.

У результаті 10 грудня 2018 року відбулося суто формальне засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби, на якому не надано жодної правової оцінки моїм поясненням, поясненням Віце-прем’єр-міністра – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України та викладеним фактам. Натомість, для членів Комісії при прийнятті рішення доказами стали матеріали у ЗМІ, що ще раз підкреслює упередженість та не бажання розібратися у ситуації. Такими діями Комісія на чолі з Головою Національного агентства України з питань державної служби Костянтином Ващенком продемонструвала свою готовність приймати «потрібні» комусь рішення у ручному режимі.  

Тому вважаю, що висновок Комісії «про наявність в діях Голови Держархбудінспекції Кудрявцева О. В. дисциплінарного проступку та підстав для його притягнення до дисциплінарної відповідальності» є продовженням розправи наді мною за зупинення корупційних схем у держархбудконтролі.

Хочу ще раз публічно наголосити –  на момент мого призначення, 26 червня   2015 року, на посаду Голови Держархбудінспекції я мав диплом Київського міжнародного університету цивільної авіації за напрямком підготовки «Менеджмент» (бакалавр з менеджменту), а також Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство» (спеціаліст юрист).

Щодо диплому Технічного університету Молдови – я ніколи не подавав його на зайняття посад в органах державної влади,  що підтверджується наданими Мінрегіоном матеріалами до Кабінету Міністрів України.

Тому всі інсинуації навколо нібито мого неіснуючого диплому є сфабрикованою кампанією задля повернення незаконних схем у сфері будівництва.

Висновок комісії носить рекомендаційний характер, а рішення про наявність дисциплінарного проступку приймає КМУ. Тому я звертаюся до Прем’єр-міністра України з проханням об’єктивно розібратися в ситуації і не стати на сторону тих, хто будь-якою ціною прагне повернути корупційні схеми і продовжити ганебні злочини проти держави.

Рубрики: Новости