За рік на Полтавщині збудовано та реконструйовано понад 600 об’єктів соціальної сфери і ЖКГ

27.12.2018 - 14:55

У 2018 році в Полтавській області за рахунок державного та місцевого бюджетів розпочато будівельні роботи на понад тисячі об’єктів – це як нове будівництво, так і реконструкція існуючих будівель. Введено в експлуатацію 676 об’єктів, з яких 174 заклади освіти, 69 закладів охорони здоров’я, 33 заклади культури, 400 об’єктів житлово-комунального господарства.

Зокрема, після капітального ремонту введено в експлуатацію ендокринологічне відділення 2-ої міської клінічної лікарні по вул. Монастирська, 7а в м. Полтава. Проведено термомодернізацію будівлі спортивної школи по вул. Миру, 11 в смт. Семенівка Семенівського району. Збудовано ігровий та спортивний майданчики, теплогенераторну на твердому паливі, господарчі будівлі на території дошкільного навчального закладу «Чебурашка» по вулиці Садовій, 13-А в с. Пришиб Кременчуцького району.

Крім того, у поточному році на Полтавщині розпочато капітальний ремонт приміщень спортивної зали Чутівської загальноосвітньої школи по вул. Центральна, 2 в смт. Чутове, а також будівництво амбулаторії по вул. 40 років Перемоги в с. Божківське та нове будівництво зовнішнього електроосвітлення по вул. Молодіжна, Лісова, пров. Польовий в с. Буланово Полтавського району.

Рубрики: Новости