Взаємодія всіх правоохоронних та контролюючих органів – шлях до протидії незаконній діяльності АЗС та АГЗП на Миколаївщині

5.11.2018 - 10:52

У Миколаївській області відбулася міжвідомча нарада керівників правоохоронних та інших контролюючих органів.

В обговоренні стану протидії нелегальній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів регіону взяли участь перший заступник Голови Миколаївської облдержадміністрації В’ячеслав Бонь, прокурор Миколаївської області Тарас Дунас, начальник ГУ ДФС у Миколаївській області Володимир Копіца, начальник управління СБУ в Миколаївській області Юрій Пасік, начальник ГУ Національної поліції в Миколаївській області Олександр Анохін, начальник ГУ ДСНС України у Миколаївській області Максим Грицаєнко та в.о. начальника Управління Держархбудінспекції у Миколаївській області Андрій Грейц.

Метою проведення зустрічі стала координація зусиль та належна взаємодія всіх правоохоронних та контролюючих органів у протидії незаконній діяльності автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території Миколаївської області.

Як зазначив керівник Управління Держархбудінспекції у Миколаївській області Андрій Грейц:

«Тільки у тісній співпраці Управління з правоохоронними органами можливо досягти результатів по запобіганню розміщення нелегальних АЗС та АГЗП на території області».

Рубрики: Новости