Відеозвернення Голови ДАБІ Юрія Васильченка з приводу можливих провокацій

3.04.2020 - 14:50

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Юрій Васильченко звернувся до представників громадськості, суб’єктів господарювання та працівників Інспекції з приводу можливих провокацій з метою дискредитації реформи містобудування.

Сьогодні світ та Україна переживають важкі часи. Нелегко зараз і українській містобудівній сфері, яка в ці дні перебуває у стані реформування.

Так сталося, що старт великої реформи містобудування, якої Україна потребувала вже багато років і яку презентував Президент Володимир Зеленський, співпав з приходом в Україну епідемії коронавірусу. Однак це не повинно заважати нам рухатися вперед.

Разом з тим, мушу із жалем констатувати, що зараз є відверті спроби саботажу. Нам стало відомо, що готуються провокації в територіальних органах Державної архітектурно-будівельної інспекції. За допомогою цих провокацій будуть намагатися дискредитувати нашу команду, реформу, президента Володимира Зеленського.

У зв’язку з цією інформацією я хочу нагадати усім працівникам Державної архітектурно-будівельної інспекції, що вони завжди мають діяти виключно у межах законів України, з якими б пропозиціями до них не зверталися різні «рішали». Інакше покарання буде неминучим.

Також хочу наголосити, якщо ви сьогодні зіткнулися з корупцією в будівельній сфері, будь-ласка не залишайте це просто так. На створеній урядом платформі «Реформування системи містобудування» bezdabi.gov.ua можна написати своє звернення з приводу корупційних дій чиновників.

А ворогам змін я хочу сказати – не дочекаєтеся. Жодні ваші провокації, брехливі чутки та фальшиві звинувачення не завадять запровадженню реформи, якої ви так боїтеся. Ваші схеми будуть знищені. ДАБІ вже готова до ліквідації, і навіть не намагайтесь впливати на цей процес, а краще вчіться працювати чесно.

Більшість учасників ринку підтримують реформу і бачать в ній перспективу. Бо саме будівельна галузь в умовах глобальної кризи, яка охоплює світ, може стати одним з локомотивів економіки України. І наша реформа сприятиме цьому, тому що вона абсолютно змінює філософію ставлення до містобудування.

Рубрики: Новости