В.о. Голови ДАБІ Олена Костенко відсторонює від виконання службових обов’язків чотирьох керівників терорганів

7.02.2020 - 19:43

В.о. Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України  Олена Костенко відсторонює від виконання службових обов’язків директорів Департаментів ДАБІ в Одеській, Запорізькій, Харківській та Херсонській областях.

Так, згідно наказу від 07.02. 2020 № 326 в.о. Голови Держархбудінспекції Олени Костенко буде порушено дисциплінарне провадження та відсторонено від виконання службових обов’язків директора Департаменту ДАБІ в Одеській області Буюклі В.І., директора Департаменту ДАБІ в Запорізькій області Солоннікову І.М., директора Департаменту ДАБІ в Харківській області Іванську Є.С . та начальника Управління ДАБІ у Херсонській області Микитюка Д.М.

Крім того, прийнято рішення відсторонити від виконання посадових обов’язків заступника директора Департаменту ДАБІ у Запорізькій області Дем’янова В. Ф та заступника начальника управління – начальника відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Управління ДАБІ у Миколаївській області Єпіфанову Н.І.

Зокрема, з 10.02.2020  Дем’янов В. Ф буде відсторонений від виконання службових обов’язків на час здійснення дисциплінарного провадження. Всі інші вищезазначені посадовці наразі перебувають на лікарняному, тому було прийняте рішення відсторонити їх з першого робочого дня, наступного за днем закінчення тимчасової непрацездатності.

Дисциплінарній комісії доручено здійснити необхідні заходи щодо визначення наявності ступеня вини, характеру і тяжкості дисциплінарних проступків, вчинених зазначеним державним службовцем.

Підставою для відсторонення стали надходження численних скарг на відповідних посадовців.

Нагадаємо, в.о. Голови ДАБІ Олена Костенко 30 січня відсторонила від виконання службових обов’язків шістьох посадових осіб та доручила порушити дисциплінарні провадження проти них. Зокрема, 30 січня було відсторонено трьох директорів Департаментів: директора Департаменту державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду Строкача О.С., директора Департаменту дозвільних процедур Старущенко Я.В. та директора Департаменту нормативно-правового забезпечення Шевченка С.В.

Рубрики: Новости