У Житомирі провели семінар з питань містобудівної діяльності для ОТГ

12.12.2018 - 10:44

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області проведено нараду-семінар з представниками об’єднаних територіальних громад Житомирщини.

Під час заходу обговорювали актуальні питання щодо порядку розроблення містобудівної документації на місцевому рівні та процедури її затвердження, доступ до неї. Учасників семінару також поінформували про хід реалізації «будівельної амністії» та останні законодавчі зміни, що гарантуватимуть відкритість та прозорість роботи органів держархбудконтролю із забудовниками та інвесторами.

Одним з важливих соціальних питань сьогодення на території об’єднаних територіальних громад є будівництво нових амбулаторій. Для того, щоб ці лікувальні заклади відповідали оновленим державним будівельним нормам, має бути посилений контроль за створенням безперешкодного доступу до них осіб з інвалідністю.

Наостанок у рамках тижня права учасникам навчання розповіли про проведені реформи у сфері містобудівної діяльності та запровадження онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ.

Рубрики: Новости