У Сумах обговорили впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві з метою протидії корупції

21.11.2018 - 09:43

У Сумському обласному центрі зайнятості відбулася спільна нарада щодо впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві, метою яких є протидія корупції.

Участь у заході взяли представники Сумської ОДА, Управління ДАБІ у Сумській області, голови районних державних адміністрацій, міст та об’єднаних територіальних громад, керівники місцевих органів держархбуконтролю, забудовники.

Під час наради розглянули питання прозорості та відкритості роботи органів держархбудконтролю. Як зазначила в.о. начальника Управління ДАБІ у Сумській області Тетяна Сіробаба, доступ до інформації є передумовою публічного контролю і головним елементом розвитку громадянського суспільства. Якість інформації на офіційному сайті Держархбудінспекції на онлайн-платформі ПРОЗОРА ДАБІ та вільний доступ громадян до зазначеної інформації є головними чинниками відкритості.

«Незабаром онлайн-платформа ПРОЗОРА ДАБІ поповниться новим сервісом «Електронний кабінет забудовника», що стане ще одним важливим кроком на шляху до відкритої взаємодії держави з учасниками містобудівного процесу».

Рубрики: Новости