У рамках Всеукраїнського тижня права в територіальних органах ДАБІ відбулись тематичні заходи

16.12.2019 - 19:45

Щороку у грудні в Україні проводиться Всеукраїнський тиждень права – захід, який об’єднує правників, органи влади, громадський сектор для підвищення рівня обізнаності населення у сфері прав людини. Цього року Всеукраїнський тиждень права проходив з 9 по 13 грудня та був закцентований на просвітницьку діяльність серед дітей та молоді. Територіальні органи Держархбудінспекції також організували відповідні тематичні заходи.

Так, у приміщені Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області відбулася зустріч працівників територіального органу ДАБІ з учнями 11-Б класу Хмельницького ліцею № 17. Дітям презентували одні з найдавніших професій – архітектора та інженера-будівельника. Крім того, учні отримали відповіді на питання щодо державної служби, функцій Держархбудінспекції та стану будівництва у регіоні.

Відбувся в Управлінні і «День відкритих дверей», у рамках якого кожен міг отримати необхідну правову консультації з актуальних питань сфери містобудування. Зокрема, найбільше відвідувачів цікавили процедура набуття права на виконання будівельних робіт та прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів.

У Чернівецькій області територіальним органом ДАБІ проведено лекції для студентів, «День відкритих дверей» та консультування громадян в межах юридичних клінік.

Зокрема, 12 грудня у приміщенні юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича провідним спеціалістом – юрисконсультом Управління ДАБІ у Чернівецькій області для другокурсників прочитано лекцію з питань реалізації і захисту прав людини і громадянина та відповідальності за порушення у сфері містобудівної діяльності.

Крім того, проведено нараду працівників територіального органу, де обговорено встановлені законодавством гарантії соціально незахищених верств населення, учасників антитерористичної операції, членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб та постраждалих внаслідок зазначеної операції. Піднято питання оптимізації діяльності Управління ДАБІ у Чернівецькій області в частині реалізації прав зазначених верств населення та неодмінного захисту їх інтересів під час надання адміністративних послуг.

Також правові консультації громадян у рамках Всеукраїнського тижня права надано фахівцями територіальних органів ДАБІ у Волинській, Кіровоградській та Миколаївській областях.

Рубрики: Новости