У Кіровоградській області триває тепломодернізація дошкільних навчальних закладів

11.11.2019 - 16:02

На Кіровоградщині продовжується підготовка об’єктів соціального значення до зимового періоду. Так, обласним Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції на підставі отриманих документів видано дозволи на утеплення фасадів двох дитячих навчальних закладів у м. Гайворон. Це ДНЗ № 3 «Калинка» по пров. Вокзальному, 16/2 та № 5 «Дзвіночок» по вул. Соборна, 6А.

Дошкільні заклади виступили замовниками зазначених робіт, виконання яких стало можливим завдяки субвенції з Державного бюджету на реалізацію заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України.

Проектною документацією передбачено здійснення тепломодернізації конструкцій існуючих будівель для забезпечення відповідності мікроклімату внутрішніх приміщень вимогам діючих на території України теплотехнічних параметрів, а також для зменшення витрат енергії та стабілізації теплового режиму, швидкого обігріву приміщень в опалювальний період та охолодження в літню пору. Крім того, проведені роботи поліпшать зовнішній вигляд фасадів дошкільних навчальних закладів, які експлуатувались протягом тривалого часу.

Рубрики: Новости