У Чернігові розповіли про впровадження нових механізмів прозорості та відкритості системи держархбудконтролю

10.10.2018 - 10:08

На нараді з учасниками містобудування Чернігівської області обговорили впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві з метою протидії корупції.

У заході взяли участь заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації Сергій Сергієнко, начальник Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області Тетяна Андрєєва, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Чернігівської міської ради Олександр Атрощенко, забудовники, проектувальники та експерти з технічної інвентаризації регіону.

Начальник Управління ДАБІ у Чернігівській області Тетяна Андрєєва зауважила, що відкритість і прозорість дозволяє кожному дізнатися про механізми прийняття управлінських рішень та створює умови органам нагляду для проведення зовнішніх перевірок.

Наразі Держархбудінспекція втілює в життя принципи відкритості і прозорості шляхом запуску онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ. Це відкрита система розгляду дозвільних документів у будівництві, завдяки якій замовники будівництва можуть в режимі онлайн відслідковувати кожен етап опрацювання поданої до Держархбудінспекції документації. Крім того, сервіс ПРОЗОРА-ДАБІ має стати індикатором якості роботи посадових осіб держархбудконтролю.

«Запуск онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ покладе край здобутим за минулі роки штампам про закритість системи держархбудконтролю. Сучасна ДАБІ є і буде партнером забудовників у якісному виконанні будівельних робіт», – підкреслила Тетяна Андрєєва.

Рубрики: Новости