У Чернігові провели круглий стіл з представниками місцевого органу державного архітектурно-будівельного контролю

12.12.2018 - 13:45

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Чернігівській області проведено круглий стіл з представниками органу державного архітектурно-будівельного контролю міста Чернігова.

Під час заходу посадовим особам новоутвореного органу надали роз’яснення щодо застосування норм наказу Мінрегіону від 03.07.2018 № 158, що регулює узаконення самочинно збудованих об’єктів.

Згідно з документом «будівельна амністія» розповсюджується на житлові, садибні, дачні будинки, споруди господарського призначення, збудовані у період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року, а також – будівлі та споруди сільськогосподарського призначення, збудовані до 12 березня 2011 року. Та є безстроковою.

Крім того, на нараді розглянули результати моніторингу виконання реєстраційних функцій місцевими органами держархбудконтролю, дали відповіді щодо поточної роботи з дозвільною документацією та проведення контрольно-інспекційних заходів.

Наостанок спеціалістам місцевої інспекції була надана інформаційна допомога у формуванні проекту плану перевірок суб’єктів господарювання на об’єктах будівництва на 2019 рік.

Рубрики: Новости