Створено офіційну сторінку в Facebook Голови ДІМ Юрія Васильченка

8.05.2020 - 18:14

У Facebook створено офіційну сторінку Голови Державної інспекції містобудування України Юрія Васильченка

Сторінку було створено для розміщення оперативної інформації про етапи формування Державної інспекції містобудування, її роботу, нові функції та задачі. Також на сторінці можна буде ознайомитись з останніми новинами у сфері містобудівної діяльності та процесом здійснення реформи.

Нагадаємо, розпорядженням уряду від 6 травня 2020 р. № 488-р Васильченка Юрія Миколайовича призначено Головою Державної інспекції містобудування України з дати початку фактичного виконання ним посадових обов’язків на зазначеній посаді строком на п’ять років з урахуванням часу призначення на посаду згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 р. № 279 з оплатою праці відповідно до законодавства, встановивши випробування строком на три місяці.

Зауважимо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів від 13 березня 2020 р. № 219  Державна інспекція містобудування України (ДІМ) є центральним органом виконавчої влади, діяльність якого спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра розвитку громад та територій (далі – Міністр) і який реалізує державну політику з питань державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду (крім надання (отримання, реєстрації), відмов у видачі чи анулювання (скасування) документів, що дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт, прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів).

Рубрики: Новости