Стабільний розвиток регіону є пріоритетом роботи Управлінням ДАБІ на Житомирщині

18.10.2018 - 10:11

У Житомирі відбувся регіональний семінар з питань практичного застосування механізму «будівельної амністії», яка запрацювала з набранням чинності Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію самобудов, затвердженого Наказом Мінрегіону № 158.

У обговоренні взяли участь заступник голови Української асоціації бюро технічної інвентаризації «Укртехінвентаризація» Світлана Каліщук, заступник начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Житомирській області Сергій Сербін, начальник КП «Бердичівське міжміське бюро технічної інвентаризації» Житомирської обласної ради», депутат Житомирської обласної ради Олег Пасічник, керівники новоутворених органів держархбудконтролю, уповноважених органів з питань містобудування та архітектури, експерти (інженери) з технічної інвентаризації.

Під час наради учасники відпрацьовували механізми реалізації Порядку з узаконення самочинно збудованих об’єктів. Зокрема, в частині проведення технічної інвентаризації та виготовлення технічного паспорта, проведення технічного обстеження та підготовки звіту про технічне обстеження, виготовлення інформаційної довідки, допомоги в формуванні тексту декларації.

Рубрики: Новости