Самбір отримав повноваження держархбудконтролю – ZAXID.NET

10.12.2019 - 12:00

У рамках децентралізації у п’ятницю, 29 листопада, місто Самбір Львівської області отримало нові містобудівні повноваження. Це вже 101 населений пункт в Україні та п’ятий у Львівській області, який самостійно контролюватиме будівництво на власній території. Відповідний акт приймання-передавання документів підписав в.о. голови Держархбудінспекції Олександр Строкач.

Як повідомили ZAXID.NET у прес-службі Держархбудінспекції України, громада отримала повноваження щодо реєстрації об’єктів класу наслідків СС1. У цій категорії будівництво приватного житла, господарських споруд, дачних будинків, невеликих бізнес-об’єктів, тобто переважна частина будівництва в межах міста.

Вже з 2 грудня відділ держархбудконтролю Самбірської міської ради реєструватиме дозвільні документи на такі об’єкти, здійснюватиме перевірки на будмайданчиках та притягуватиме порушників до відповідальності.

Олександр Строкач зауважив, що сьогодні ДАБІ націлена на успішне продовження реформи децентралізації та готова сприяти органам місцевого самоврядування у отриманні повноважень держархбудконтролю.

«Децентралізація дозволяє громадам почуватися повноцінним господарями на своїй території, визначати ключові напрямки розвитку та рухатися до поставлених цілей. Завдання децентралізації – залишити за державою лише об’єкти із значними наслідками, всі інші важелі мають бути у руках громад», – сказав він.

Текст оригіналу читайте тут

Рубрики: Новости