Пряме спілкування з бізнесом є дієвим механізмом для зрізу проблематики сфери будівництва на місцях, – Голова ДАБІ Олексій Кудрявцев

26.09.2018 - 10:28

Зустрічі з бізнес-спільною в регіонах за останній рік стали важливою частиною комунікативної діяльності ДАБІ. Про це сказав Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев 12 вересня під час офіційного візиту в Херсонську область.

«Пряме спілкування з бізнесом – дієвий механізм для зрізу актуальної проблематики сфери будівництва на місцях. Можливість отримати зворотній зв’язок від безпосередніх учасників ринку стосовно реформ, які реалізуються в галузі. Сьогодні прозвучало багато думок і позитивних, і не дуже. Але без відкритого діалогу не досягти позитивного результату, щоб у подальшому приймати правильні управлінські рішення», – звернувся до підприємців Олексій Кудрявцев.

Він також додав, що всі отримані від бізнесу звернення будуть ним особисто розглянуті, а кожна озвучена на нараді проблема буде вирішена.

Під час зустрічі, зокрема, підіймалися питання щодо існуючого законодавства у будівельній галузі, роботи територіального підрозділу ДАБІ, процесів отримання дозвільної документації, а також – економічного потенціалу сфери будівництва для всієї країни і кожного регіону окремо.

«У макроекономічному розрізі сьогодні будівельна галузь генерує вкладені кошти у п’ятикратному розмірі, це є особливо показовим під час надходження податків до бюджету. Для нас будівельний процес є запорукою розвитку, і ми будемо його всіляко підтримувати на Херсонщині», – наголосив очільник Херсонської області Андрій Гордєєв.

У рамках поїздки на Херсонщину Голова Держархбудінспекції також взяв участь у відкритті будівництва електропідстанції-220/150кВ «Каїрка». Цей об’єкт на території Каланчацького району функціонуватиме як додаткове джерело потужності для Мирненської вітряної електростанції та забезпечуватиме її на рівні 163 Мвт. Замовник виконання робіт – ТОВ «Віндкрафт Каланчак».

«Херсонська область серед лідерів з розвитку альтернативної енергетики в Україні. І що важливо, «зелену» енергетику регіону розвивають як великі підприємства, так і приватні домогосподаства. На те є кілька основних причин – її доступність, швидке повернення інвестицій та збереження унікальної екології українського Півдня», – відзначив Голова ДАБІ Олексій Кудрявцев.

Рубрики: Новости