Представлено нового керівника Управління ДАБІ у Хмельницькій області

22.11.2018 - 11:46

Сьогодні, 22 листопада  в Хмельницькій обласній державній адміністрації представлено нового керівника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Хмельницькій області Антоніну Бойко.  

Під час заходу Перший заступник голови Держархбудінспекції Валерій Філончук висловив сподівання, що новий керівник територіального органу зможе налагодити прозору комунікацію з усіма учасниками містобудівного процесу регіону –  інвесторами, забудовниками, органами місцевого самоврядування та громадськістю.

У свою чергу, Антоніна Бойко наголосила, що сьогодні завдання Управлінням – відновити довіру серед громадян, забудовників, установ, підприємств та організацій. За її словами, діяльність буде спрямована на зміну форматів роботи дозвільної системи в сфері будівництва регіону. Крім того, Держархбудінспекцією гостро поставлено питання щодо викорінення та недопущення корупції у системі держархбудконтролю.

«Ми повинні працювати прозоро, чесно, впевнено і зрозуміло для наших громадян. Сподіваюся на тісну співпрацю з органами виконавчої влади, громадськістю та колегами», – розповіла новий керівник Управління ДАБІ.

Перший заступник голови облдержадміністрації Володимир Кальніченко також звернув увагу на першочергову необхідність тісної співпраці між інспекцією, іншими будівельними організаціями, які сьогодні поєднанні виконанням спільної роботи та завдань.

Крім того, в області, як і в інших регіонах, є чимало невирішених проблемних питань, з якими стикаються люди:

«Ці проблеми повинні вирішуватися спільно, а не залишати людей з ними наодинці. Маємо працювати на єдиний позитивний результат. Тільки так нам вдасться налагодити тісну співпрацю і отримати результати від роботи набагато кращі, ніж ми сьогодні маємо», – наголосив Володимир Кальніченко.

Рубрики: Новости