Перше доручення керівника ДАБІ зніме напругу у дозвільній системі

11.03.2021 - 16:57

Першим дорученням визначеного Урядом керівника ДАБІ є недопущення випадків надання відмов у видачі дозволу з причин, раніше не зазначених у попередніх відмовах.

 

Визначений Урядом керівник ДАБІ Сергій ГАЛІЦИН приступив до тимчасового виконання обов’язків і відразу надав  Окреме Доручення Департаменту Дозвільних процедур, щодо недопущення випадків надання відмов у видачі дозволу з причин, раніше не зазначених у попередніх відмовах. Відтепер кожен виявлений факт  відмови без надання фахової консультативної допомоги буде розглядатися у контексті неналежного виконання службових обов’язків.

40-13-ОД від 02.03.2021

Нагадаємо, що відповідно до Закону України Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності  є перелік підстав  для відмови у видачі документа дозвільного характеру, а при повторному розгляді документів не допускається відмова у видачі документа дозвільного характеру з причин, раніше не зазначених у письмовому повідомленні заявнику (за винятком неусунення чи усунення не в повному обсязі заявником причин, що стали підставою для попередньої відмови).

Відповідне доручення запобігатиме зловживанню чи перевищенню службових повноважень посадовців та зніме напругу у дозвільній системі.

Рубрики: Новости