Олена Костенко: е-кабінет забудовника продовжують удосконалювати

24.02.2020 - 19:16

Електронний кабінет забудовника дає можливість отримувати повністю автоматичні електронні послуги в сфері будівництва без участі чиновників Держархбудінспекції, що дозволяє уникати корупційних ризиків. Отже, Міністерство цифрової трансформації продовжує працювати над удосконаленням цієї системи.

«Дуже вдячні Міністерству цифрової трансформації та проєкту Tapas, які працюють над забезпеченням прозорості та відкритості у державному управлінні. Зокрема, щодо удосконалення е-кабінету забудовника. Сьогодні е-кабінет працює для об’єктів незначного класу наслідків, тобто СС1. Але робота над створенням системи для СС2 та СС3 вже в активній реалізації, запустити планують до кінця року», – наголосила в.о. Голови ДАБІ Олена Костенко.

Очільниця ДАБІ зазначила, що були спроби маніпуляцій в електронному кабінеті, однак Мінцифри тримає руку на пульсі та оперативно реагує на такі зловживання.

«За словами Міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, наразі кабінет вже допрацьовано. І дуже скоро всі послуги у будівництві стануть автоматичними та електронними», – наголосила Олена Костенко.

В.о. Голови ДАБІ також відзначила, що Інспекція відкрита і готова до співпраці. Спільною роботою вдасться створити всі передумови для того, щоб прискорити процес автоматизації у сфері містобудівної діяльності. Зі свого боку ДАБІ всіляко сприятиме та надаватиме всю необхідну допомогу з будь-яких питань, які виникають у Міністерства цифрової трансформації під час цифровізації будівельної галузі.

Рубрики: Новости