Офіційна заява Олексія Кудрявцева щодо звільнення з посади Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України

12.12.2018 - 16:03

Як державний службовець, з часу свого призначення на цю посаду, я дотримувався Конституції та Законів України і виконував усі доручення Уряду.

Переконаний, всі інсинуації навколо нібито мого неіснуючого диплому є сфабрикованою кампанією задля повернення корупційних схем у сфері будівництва.

За час мого керівництва реалізовано реформу децентралізації, максимально спрощено дозвільні процедури у будівництві, на законодавчому рівні створено механізми для протидії будівельним аферам, впроваджено електронні сервіси, налагоджено відкритий діалог з бізнесом, що підтверджують Європейська Бізнес Асоціація та Американська торговельна палата в Україні.

Впроваджено разом з Урядом та Мінрегіоном онлайн-систему ПРОЗОРА ДАБІ, розпочато роботу з реалізації «Електронного кабінету забудовника».

І це не пусті слова. Доказом ефективності реалізованих реформ є суттєве просування України у рейтингу Doing Business – за два роки за показником «Отримання дозволу на будівництво» Україна піднялася на 110 пунктів та посіла у 2018 році 30-те місце. Таке стрімке зростання Україна не демонструвала за жодним індикатором рейтингу.

Всі ці реформи вплинули не тільки на показники в рейтингу Doing Business. Вони вдарили по тіньовим корупційним схемам у держархбудконтролі.

Саме через це розпочалася замовна кампанія проти мене.

Я надав усі докази, які свідчать, що я не порушував закон та йдучи на державну службу мав потрібну українську освіту.

Однак Уряд прийняв рішення щодо мого звільнення. Я не буду коментувати це рішення. Адже головне це не посада, а щоб розпочаті у галузі будівництва реформи не зупинилися та були повністю реалізовані.

Сподіваюсь все, що було зроблено за 3,5 роки, буде продовжено та українська будівельна галузь буде розвиватись за європейськими стандартами.

Рубрики: Новости