Очільниця ДАБІ провела робочу зустріч із представниками ДСНС

6.02.2020 - 10:53

В.о. Голова Державної архітектурно-будівельній інспекції України Олена Костенко провела робочу зустріч з представниками Державної служби України з надзвичайних ситуацій в рамках обговорення можливостей співпраці ДАБІ та ДСНС.

Під час зустрічі обговорили можливості запровадження механізму залучення представників Державної служби України з надзвичайних ситуацій до перевірки готовності об’єктів під час прийняття в експлуатацію. В ході зустрічі керівник ДАБІ виклала своє бачення щодо подальшого реформування відомства, а саме: спростити правила для видачі дозвільних документів, але при цьому посилити контроль.

Крім того, очільниця Держархбудінспекціїї обговорила із посадовцями ДСНС можливість посилення відповідальності архітекторів та експертів за нехтування вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки.

Оскільки, посадовці ДСНС повідомили, що до них щороку надходять сотні скарг про порушення, керівник ДАБІ запропонувала їм надати офіційну інформацію про відповідні об’єкти для подальших спільних дій в боротьбі з некомпетентними експертами, проектантами та архітекторами.

Отже ДАБІ готова максимально співпрацювати із ДСНС у межах своїх повноважень, тому що головна спільна задача – це безпека об’єктів будівництва.

Рубрики: Новости