На Закарпатті учасників сфери містобудування поінформували про підключення регіону до онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ

21.11.2018 - 11:43

19 листопада у Закарпатській області за ініціативи Управління ДАБІ проведено нараду з учасниками містобудівного процесу.

У заході під керівництвом профільного заступника голови Закарпатської ОДА Віктора Мікуліна взяли участь керівники місцевих органів держархбудконтролю, забудовники, уповноважені особи з питань технічного нагляду, представники органів місцевого самоврядування.

Під час наради присутніх поінформували про початок роботи відкритої системи розгляду дозвільних документів ПРОЗОРА ДАБІ у Закарпатській області. Як підкреслив керівник Держархбудінспекції в регіоні Віталій Лалакулич, тепер через онлайн-сервіс можна відслідкувати весь процес реєстрації територіальним органом дозвільних документів на будівництво об’єктів із середнім (СС2) класом наслідків (відповідальності).

«Через систему ПРОЗОРА ДАБІ забудовники також мають безперешкодний доступ до інформації про позапланові перевірки, що є черговим кроком Держархбудінспекції до оптимізації, відкритості та прозорості свої діяльності», – додав він.

Крім того, учасників ознайомили з Порядком проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків належать до об’єктів з незначним наслідками (СС1), збудованих без дозвільного документа на виконання будівельних робіт, що затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 3 липня 2018 року № 158 та набув чинності 5 вересня 2018 року.

Наостанок присутні обговорили ще питання набуття права на виконання будівельних (підготовчих) робіт та введення в експлуатацію закінчених будівництвом об’єктів соціального призначення, окрема, будівництво нових амбулаторій на території Закарпатської області.

Рубрики: Новости