На Волині секретарів місцевих рад навчали орієнтуватися у питаннях сфери будівництва

1.04.2019 - 16:12

У рамках начального семінару для секретарів місцевих рад Управлінням ДАБІ у Волинській області надано консультації стосовно здійснення дозвільних процедур у будівництві та проведення заходів державного архітектурно-будівельного контролю.

26-28 березня заступник начальника Управління Держархбудінспекції на Волині Ольга Жига прийняла участь у тематичному короткотерміновому семінарі: «Організація діяльності секретаря сільської, селищної, міської (міста районного значення) ради». Під час нього вона розповіла про основні аспекти функціонування системи державного архітектурно-будівельного контролю. Зокрема, про порядок подачі дозвільних документів для початку будівництва, процедуру прийняття в експлуатацію збудованих об’єктів, принципи роботи онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ та функціонування е-сервісів з надання адміністративних послуг у галузі будівництва.

Наостанок у форматі «питання-відповідь» було обговорено реалізацію механізму «будівельної амністії» та проаналізовано системні зміни, котрі відбулись протягом останніх років у будівельній галузі та їх значення для розвитку економіки як окремих територій і регіонів, так і держави загалом.

«Завдяки реформуванню галузі відбулись якісні зміни в дозвільній системі та децентралізація сфери держархбудконтролю. Впровадження електронних адмінпослуг у будівництві стало сприятливим фактором для спрощення дозвільно-погоджувального процесу, економії часу замовника та підвищення індексу довіри до системи держархбудконтролю», – підсумувала представниця ДАБІ.

Рубрики: Новости