На Прикарпатті реалізовано потужний інвестпроєкт у сфері відновлювальної енергетики

28.11.2019 - 12:22

У селі Залуква Галицького району Івано-Франківської області відкрито сонячну електростанцію потужністю 14 МВт. Проєкт реалізовано литовською компанією, що інвестувала у виробництво «зеленої» енергії на території регіону.

Станція складається із 42 тис. 720 сонячних модулів, трансформаторної підстанції КТП-2500кВА та 178 інверторів типу Huawei SUN200-60KTL-MO. Річне виробництво електроенергії складає 14100 МВт/год.

Загалом упродовж 2019 року в Івано-Франківській області перевірено та прийнято в експлуатацію 33 електростанції на нетрадиційних джерелах енергії. Для порівняння, у 2018 році – 13.

Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області максимально та в повному обсязі допомагає розвитку відновлювальної енергетики в частині отримання відповідних дозвільних документів та відповідно здійснює контроль за дотриманням проектних рішень та містобудівного законодавства під час спорудження таких об’єктів.

Окрім введених у експлуатацію об’єктів, на території Івано-Франківської області здійснюється будівництво ще 9 електростанцій на нетрадиційних джерелах енергії, які у встановленому порядку отримали документи, що дають право на виконання будівельних робіт.

 

Рубрики: Новости