На Полтавщині проведено регіональну нараду з учасниками містобудівного процесу

5.03.2019 - 17:26

У Полтавській ОДА відбулася регіональна нарада щодо останніх законодавчих змін у сфері містобудівної діяльності. Серед них – удосконалення механізму «будівельної амністії» та порядку проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна.

У обговоренні взяли участь заступник голови Полтавської ОДА Олег Пругло, директор Департаменту ДАБІ у Полтавській області Олена Морозова, директор ПП Полтавське бюро технічної інвентаризації «Інвентаризатор» Володимир Корчака, представники органів місцевого самоврядування та новостворених органів держархбудконтролю регіону.

Присутніх поінформували про зміни до наказу Мінрегіону від 03.07.2018 № 158, яким затверджено Порядок проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт.

Керівник Департаменту Держархбудінспекції у Полтавській області повідомила учасників наради про передачу структурному підрозділу повноважень щодо розгляду документів для видачі дозволів на виконання будівельних робіт та сертифікатів про готовність до експлуатації об’єктів, що належать до середнього (СС2) класу наслідків (відповідальності), з нового будівництва, реконструкції, що виходить за межі фундаментів тощо.

Крім того, Олена Морозова нагадала про перелік документів, необхідних для отримання дозволів на виконання будівельних робіт та сертифікатів про готовність до експлуатації.

У той же час, Володимир Корчака повідомив учасників наради про основні зміни, внесені до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, а також ознайомив з розробленими зразками технічних паспортів для різних об’єктів нерухомості.

Рубрики: Новости