На Миколаївщині відбулась нарада з актуальних питань будівництва

15.11.2018 - 10:24

На нараді під керівництвом заступника голови Миколаївської обласної державної адміністрації Валентина Гайдаржи обговорили впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві, проведення інспекційних заходів та питання відповідальності суб’єктів містобудування за порушення законодавства.

У заході взяли участь в.о. начальника Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області Андрій Грейц, керівники міст, райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад, фахівці облдержадміністрації.

Присутніх поінформували про запровадження онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ. Її функціонал вже містить інформацію про розгляд Держархбудінспекцією та її територіальними органами дозвільних документів на об’єкти будівництва зі значним (СС3) та середнім (СС2) класом наслідків, а також дані про перевірки дотримання суб’єктами господарювання (юридичними особами) містобудівного законодавства.

На нараді також обговорили заходи з протидії діяльності нелегальних автозаправних станцій та автогазозаправних пунктів на території Миколаївської області. Як повідомив Валентин Гайдаржи, наразі ця проблема актуальна для всієї території України та знаходиться на особливому контролі центральних органів влади та правоохоронних органів.

«Нелегальні АЗС, що побудовані та експлуатуються з порушеннями, становлять величезну загрозу життю і здоров’ю людей. Діяльність таких станцій завдає збитків державному і місцевим бюджетам. Голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко постійно наголошує на необхідності дотримання норм закону, тому незаконна діяльність таких станцій має бути припинена якнайшвидше», – наголосив Валентин Гайдаржи.

У зв’язку з цим очільникам міст, керівникам райдержадміністрацій, об’єднаних територіальних громад доручено у співробітництві з фахівцями ДАБІ активізувати роботу щодо виявлення нелегальних автозаправних станцій та приведення їхньої діяльності у відповідність до вимог чинного законодавства.

Окремо Валентин Гайдаржи наголосив на необхідності прискорити обладнання засобами доступності об’єктів соціального значення для маломобільних груп населення у всіх населених пунктах області.

 

Рубрики: Новости