На Львівщині реконструюють навчальні заклади та будують футбольні поля для дітей

14.11.2019 - 14:46

У Львівській області розширюють навчальні заклади та створюють умови для фізичного розвитку дітей. Так, обласним Департаментом Держархбудінспекції видано дозвіл на добудову 12-ти класних приміщень та реконструкцію існуючого блоку школи в с. Черниця Миколаївського району. Приміщення школи – це понад 6 000 м² нового освітнього простору з можливістю одночасного перебування 264 учнів.

Також в с. Підберізці Пустомитівського району розпочато реконструкцію будівлі навчально-виховного корпусу І-ІІІ ступенів. Тут добудують приміщення дитячого садочка на 40 місць, у результаті загальна площа НВК збільшиться на 1,2 тис. м².

Крім того, на території області активно ведеться будівництво та реконструкція футбольних полів зі штучним покриттям. Лише за останній місяць розпочато будівництво таких об’єктів у с. Гусаків Мостиського району та в с. Річки Жовківського району. Також вже прийнято в експлуатацію три футбольні поля – у с. Липники Пустомитівського району, в с. Пятничани Стрийського району та у м. Броди.

Рубрики: Новости