На Київщині введено в експлуатацію перший пусковий комплекс виробництва базальтових матеріалів

25.11.2019 - 17:54

Держархбудінспекцією на підставі акта готовності видано сертифікат про прийняття в експлуатацію цеху з виробництва базальтових виробів українського виробника у м. Славутич Київської області.

Компанія спеціалізується на виготовленні базальто-андезитного неперервного волокна, яке використовується у автомобільній, суднобудівній, авіакосмічній, хімічній, а також оборонній галузях. Таке волокно є унікальним продуктом, заснованим на природньому матеріалі, якому притаманні природні властивості високої механічної міцності, зносостійкості, ударної та корозійної стійкості, висока термічна стійкість, легка вага та екологічність. У виробництві застосовується суто українська сировина та вітчизняні технології із врахуванням сучасних розробок.

Цех з виробництва базальтових виробів у м. Славутич створено шляхом реконструкції наявного цеху літографічного друку та лакування металевих листів і теплого складу для лакованих матеріалів. Це перший пусковий комплекс проєкту. Загалом заплановано запуск виробництва до 3 тис. тонн базальтових виробів на рік. Вийти на проектну потужність передбачено 7-ма пусковими комплексами шляхом реконструкції трьох існуючих корпусів.

При цьому реконструкція передбачена з врахуванням виконання послідовності технологічних процесів та у відповідності до функціонального призначення окремих споруд, а також рельєфу місцевості, санітарних і протипожежних норм і правил. Кожний пусковий комплекс проєкту передбачає влаштування плавильної печі.

Нагадаємо, розвиток підприємництва в регіонах як фактор зростання економіки є одним з пріоритетів урядової політики. Тож Держархбудінспекція, в межах повноважень, сприяє прозорому та своєчасному введенню в експлуатацію промислових об’єктів .

Рубрики: Новости