На Івано-Франківщині обговорили нові механізми протидії корупції в системі держархбудконтролю

9.10.2018 - 07:43

3 жовтня Управління Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області провело спільну нараду з представниками місцевої влади, новоутворених органів держархбудконтролю та забудовниками регіону.

На зустрічі обговорювалися питання впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві з метою протидії корупції.

Зокрема, заступник начальника Управління ДАБІ на Івано-Франківщині Кирило Іванюк наголосив на обов’язковості дотримання посадовими особами під час виконання їх повноважень антикорупційного законодавства та налагодженні, в межах наданих повноважень, системної взаємодії між учасниками містобудівного процесу.

Учасники наради також обговорили практичну реалізацію механізму «будівельної амністії», а саме – отримання замовниками будівництва від органів архітектури інформації щодо відповідності місця розташування об’єкта вимогам державних будівельних норм та зазначення такої інформації у технічних паспортах.

З роботою нової онлайн-платформи ПРОЗОРА ДАБІ та електронним сервісом з реєстрації автоматизованого повідомлення про початок виконання будівельних робіт на підставі будівельного паспорту – без участі посадової особи присутніх ознайомила завідувач сектору по роботі з дозвільними документами Управління Павліна Бернадин.

Рубрики: Новости