На Івано-Франківщині ДАБІ виявила порушення в будівництві сонячних електростанцій

17.02.2020 - 11:48

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції в Івано-Франківській області проведено позапланові перевірки будівництва сонячних електростанцій в урочищі «Копанки», що в селі Живачів Тлумацького району. А саме по вул. Незалежності, 77-А, 77-Б та 77-В.

За результатами заходів контролю встановлено, що замовнику було передано проектну документацію для виконання будівельних робіт, розроблену з порушенням вимог законодавства. Зокрема, занижено клас наслідків (відповідальності) об’єкта будівництва.

Крім того, на проектну документацію було видано позитивні експертні звіти підприємством, яке мало право здійснювати експертизу лише у Тернопільській області (згідно з переліком експертних організацій, що відповідають Критеріям, встановленим наказом Мінрегіону від 15.08.2017 № 204, та можуть проводити експертизу проектів будівництва, розміщеному на офіційному сайті Мінрегіону).

Тобто, експертиза була проведена з порушенням вимог частини другої статті 31 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності».

Враховуючи вищевикладене, порушників містобудівного законодавства притягнуто до адміністративної відповідальності, надано припис з вимогою усунути порушення.

Рубрики: Новости