На Харківщині обговорили актуальні питання містобудівної діяльності

5.03.2019 - 09:52

У Валківській районній державній адміністрації відбулася спільна нарада Департаменту ДАБІ у Харківській області із місцевою владою та забудовниками регіону.

У заході взяли участь директор Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області Євгенія Іванська, голова Валківської районної державної адміністрації Віктор Войтенко, представники районних державних адміністрацій, забудовники та аграрії.

Під час наради обговорили питання впровадження механізмів прозорості та відкритості дозвільних процедур у будівництві з метою протидії корупції. Зокрема, налагодження комунікації між учасниками містобудівного процесу, відкритість та прозорість у взаємодії органів держархбудконтролю із забудовниками, онлайн-сервіс ПРОЗОРА ДАБІ, реалізацію механізму «будівельної амністії».

Директор Департаменту ДАБІ у Харківській області проінформувала присутніх про набрання чинності наказів Мінрегіону, що впорядковують деякі питання під час провадження містобудівної діяльності. Це –  Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 3.07.2018 № 158 (зі змінами) «Про затвердження Порядку проведення технічного обстеження і прийняття в експлуатацію індивідуальних (садибних) житлових будинків, садових, дачних будинків, господарських (присадибних) будівель і споруд, будівель і споруд сільськогосподарського призначення, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів з незначними наслідками (СС1), збудовані на земельній ділянці відповідного цільового призначення без дозвільного документа на виконання будівельних робіт” та Наказ Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 26 липня 2018 року №186 «Про внесення змін до Інструкції про порядок проведення технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна».

Після наради керівник ДАБІ на Харківщини Євгенія Іванська провела особистий прийом громадян, в ході якого жителі та забудовники Валківського району зверталися за допомогою у вирішенні питань, пов’язаних з практичною реалізацією законодавства у сфері містобудівної діяльності.

Рубрики: Новости