Коментар прес-служби Держархбудінспекції щодо вищої освіти Голови ДАБІ Олексія Кудрявцева

28.11.2018 - 13:24

Олексій Кудрявцев був призначений на посаду Голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України згідно з розпорядженням Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року № 632-р.

На момент призначення на посаду Голови Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев мав диплом Київського міжнародного університету цивільної авіації за напрямком підготовки «Менеджмент» (бакалавр з менеджменту), а також Національного університету «Одеська юридична академія» за спеціальністю «Правознавство» (спеціаліст юрист).

В той же час, зазначаємо, що подібні інформаційні атаки проти керівника ДАБІ ведуться вже не перший день і пов’язані виключно із реальною боротьбою проти роками вибудуваних корупційних схем в системі держархбудконтролю.

Розпочаті реформи будуть продовжені – у відповідності до поставлених Президентом України, Прем’єр-міністром України та Віце-прем’єр-міністром – Міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України завдань та окресленого курсу на зміцнення національної економіки.

Упродовж останніх років ДАБІ було проведено суттєву роботу для забезпечення належного розвитку будівельної галузі України. Зокрема, здійснено децентралізацію функцій держархбудконтролю, реформовано дозвільну систему та спрощено процедури для приватного будівництва, розвитку малого та середнього бізнесу, запроваджено електронні сервіси у будівництві.

Підтвердженням ефективності реалізованих реформ є покращення позиції України в рейтингу Світового банку Doing Business за показником «Отримання дозволу на будівництво» – за два роки Україна піднялась на 110 позицій та посіла у 2018 році 30-те місце.

 

Рубрики: Новости