Кадрові зміни дали можливість впорядкувати роботу ДАБІ з реєстрації дозвільних документів на будівництво

3.10.2019 - 17:56

Кадрові зміни у Дозвільному департаменті ДАБІ дозволили налагодити нормальний процес відпрацювання дозвільних документів на будівництво. Це стосується роботи як посадових осіб в самому Департаменті, так і в регіонах.

«Сьогодні відновлено нормальну робочу комунікацію між Дозвільним департаментом та нашими територіальними органами. Взаємодія відбувається повністю з дотриманням вимог законодавства. Наприклад, якщо територіальний орган надсилає позитивне рішення про видачу дозвільного документа на об’єкт будівництва, то ця інформація вчасно вноситься Дозвільним департаментом до Єдиного реєстру – без-будь яких необґрунтованих заперечень», – відзначив в.о. Голови Держархбудінспекції Олександр Строкач.

За його словами, на сьогодні всі управлінські рішення спрямовані на відновлення прозорості дозвільних процедур, забезпечення об’єктивного, неупередженого розгляду документів з дотриманням встановлених строків.

«Необхідно навести порядок у існуючій дозвільній системі, забезпечити вже сьогодні законне право суб’єктів містобудування отримувати адміністративні послуги у будівництві вчасно та без штучних перешкод», – наголосив Олександр Строкач.

Рубрики: Новости