Інформація в системі «ПРОЗОРА ДАБІ» оновлюється щоденно

16.09.2019 - 17:07

Державна архітектурно-будівельна інспекція України спростовує інформацію, поширену у медіапросторі, про припинення роботи онлайнсервісу «ПРОЗОРА ДАБІ».

Сервіс функціонує у звичайному режимі, скористатись ним можливо перейшовши за посиланням https://dabi.gov.ua/prozora-dabi/. Інформація у системі оновлюється щоденно.

Припускаємо, що розповсюдження недостовірної інформації пов’язане з роботою електронної платформи здійснення декларативних процедур у будівництві. На сьогодні дійсно тимчасово обмежена можливість звернення в електронний спосіб до відповідного органу держархбудконтролю, про що Державне агентство з питань електронного урядування України, як адміністратор сервісу, опублікувало відповідне повідомлення https://e-dabi.gov.ua/.

Водночас, відкрита система розгляду дозвільних документів у будівництві та проведення інспекційних заходів «ПРОЗОРА ДАБІ» – це інший онлайнресурс. З усіх питань щодо його роботи можна звертатися до Управління організаційного забезпечення, зв’язків з громадськістю, ЗМІ та інформатизації за телефоном (044) 291-69-84.

Нагадаємо, що відкрита система розгляду дозвільних документів у будівництві та проведення інспекційних заходів «ПРОЗОРА ДАБІ» – онлайн-сервіс, у якому публікується інформація щодо поданих замовниками будівництва документів для отримання дозволів чи сертифікатів, внесення змін, а також про прийняті органом держархбудконтролю рішення та про позапланові перевірки об’єктів будівництва.

За реєстраційним номером звернення чи адресою будівництва кожен може онлайн відслідкувати стан розгляду дозвільних документів. А відкрита система проведення інспекційних заходів у будівництві дозволяє отримати дані про позапланові перевірки об’єктів будівництва – підстави їх проведення, наявність направлення та кінцевий результат заходів контролю.

Рубрики: Новости