Голова ДАБІ Олексій Кудрявцев взяв участь у нараді під головуванням Президента України

16.10.2018 - 17:44

Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Олексій Кудрявцев з робочим візитом відвідав Львівську область, де взяв участь у нараді під головуванням Президента України щодо стану реалізації програми будівництва житла для військовослужбовців.

У заході також взяли участь Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко, Міністр оборони України Степан Полторак, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Сюнютка.

Під час наради Глава держави наголосив, що має бути чітко передбачено, що службове житло не можна приватизувати, водночас необхідно розробити фінансовий механізм із забезпечення військових, які прослужили більше 25 років, особистим житлом. Він відзначив також рівень готовності одного з перших гуртожитків для військовослужбовців, адже лише за рік він з макету перетворився на сучасне приміщення, де є меблі, кухонне обладнання, санвузли.

За словами Президента України Петра Порошенка, наступний етап – будівництво квартир-студій для сержантського складу. Також обговорили програму розвитку житла для військовослужбовців, зокрема щодо службового житла для офіцерів і окремо щодо надання фінансової компенсації для можливості придбання власного житла.

Зі свого боку, Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко зазначив, що Законом про держбюджет-2018 передбачено, що нове будівництво та реконструкція об’єктів казарменого та житлового фонду військових містечок (крім житлових будинків) не потребує отримання містобудівних умов та обмежень. Йдеться, зокрема, про будівництво на землях Міноборони, на території військових частин, установ, організацій Збройних Сил України. При цьому, будівництво здійснюватиметься з дотриманням ДБН, стандартів та всіх нормативно-правових документів, але за спрощеною процедурою. Це дозволить максимально прискорити таке будівництво та введення в експлуатацію об’єктів.

Рубрики: Новости