Електронний кабінет забудовника почнуть тестувати з понеділка – ГЛАВКОМ

30.08.2019 - 11:13

Тестування перед початком повноцінної роботи необхідне, аби виявити можливі технічні недоліки у роботі програми

Вже 2 вересня 2019 року Державна архітектурно-будівельна інспекція та Фонд «Євразія» розпочнуть тестувати електронний кабінет замовника будівництва (забудовника).

Про це повідомляє пресслужба Державної архітектурно-будівельної інспекції України (ДАБІ).

«Держархбудінспекція спільно з міжнародним партнером Фондом «Євразія» (проект міжнародної технічної допомоги «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах (TAPAS)») вже з 2 вересня розпочне тестування інформаційно-телекомунікаційної системи у сфері містобудівної діяльності – «Електронний кабінет», – ідеться у повідомленні.

Зазначається, що тестування перед початком повноцінної роботи необхідне, аби виявити можливі технічні недоліки у роботі програми та оперативно їх усунути.

У ДАБІ переконані, що е-кабінет дозволить звести до мінімуму корупційні ризики між замовником будівництва та органами держархбудконтролю.

Зазначимо, у серпні цього року позаштатний радник президента України Володимира Зеленського за напрямком діджиталізації Михайло Федорів заявив, що електронний кабінет забудовника буде презентовано вже у вересні.

Текст оригіналу читайте тут

Рубрики: Новости