Допомога ошуканим інвесторам є одним з головних пріоритетів ДАБІ, – Сергій Кузьмін

23.08.2019 - 12:44

Держархбудінспекція України готова за будь-яких умов надавати необхідний  консультативний супровід щодо проблемних забудов, аби повернути вирішення ситуації у межі правового поля. Про це на зустрічі з інвесторами однієї з недобудов Одеси заявив Голова Державної архітектурно-будівельної інспекції України Сергій Кузьмін. За результатами зустрічі замовник об’єкту відкоригував необхідну документацію та отримав новий дозвіл на будівництво.

«ДАБІ зацікавлена у якісній допомозі усім ошуканим інвесторам, які роками намагаються владнати ситуацію, тому ми готові надавати замовникам всю необхідну консультаційну допомогу», – наголосив Сергій Кузьмін.

Голова ДАБІ України Сергій Кузьмін провів зустріч з інвесторами та компанією-замовником  щодо законного врегулювання конфлікту навколо новобудови по вулиці Жаботинського в Одесі. Сергій Кузьмін запевнив громадян, що захист ошуканих інвесторів та консультативна допомога щодо недобудов є одним з пріоритетів діяльності ДАБІ України.  Держархбудінспекція відкрита до діалогу та активно працює з усіма зацікавленими у вирішенні конфліктів суб’єктами містобудування.

«З боку Держархбудінспекції не має і не буде жодних перешкод у видачі дозвільних документів на відкоригований проект будівництва. Головне, щоб подана документація відповідала містобудівним нормам – без будь-яких відхилень та компромісів», – зауважив Сергій Кузьмін.

У цьому конкретному випадку, спільними зусиллями ДАБІ України та замовника ТОВ «ОЛІМПЕКС ТРАНС» конфлікт навколо недобудови по вулиці Жаботинського в Одесі перейшов у фінальну стадію вирішення. ТОВ «ОЛІМПЕКС ТРАНС» отримало оновлені вихідні дані будівництва, відкоригувало проектну документацію, відповідність якої підтверджено експертизою. Із цим пакетом документів підприємство звернулося до Держархбудінспекції для отримання нового дозволу.

«На теперішній час ми вжили всіх заходів, що привели до вирішення кризи – подали документи до ДАБІ України та отримали новий дозвіл на відкоригований проект будівництва», – розказав директор ТОВ «ОЛІМПЕКС ТРАНС» Олександр Байдерін.

Нагадаємо, у жовтні 2014 року ТОВ «ОЛІМПЕКС ТРАНС» уклало договір з обслуговуючим кооперативом «Набережний квартал-Жаботинського» про будівництво двосекційного 22-поверхового житлового будинку в Одесі. Попри затверджену проектну документацію та виданий ДАБІ України дозвіл на виконання будівельних робіт, ОК «Набережний квартал-Жаботинського» збудував лише один 27-поверховий будинок зі збільшеною плямою забудови, після чого ОК покинув будмайданчик. Внаслідок цих дій ДАБІ України анулювала дозвіл на виконання будівельних робіт, об’єкт перейшов у статус самочинного будівництва та «недобуду».

 

Рубрики: Новости