До уваги ЗМІ! Проти Голови ДАБІ Олексія Кудрявцева розпочата замовна інформаційна кампанія

7.11.2018 - 17:53

У зв’язку з цілеспрямованими та послідовними реформами в сфері держархбудконтролю, направленими на боротьбу з корупцією, в медіа розпочалася широкомасштабна інформаційна кампанія з дискредитації Голови Держархбудінспекції Олексія Кудрявцева.

Таким чином, корумпована система, очолювана недобропорядними учасниками сфери містобудування, вирішила протидіяти неминучим якісним змінам. З’явилися фейкові публікації з абсурдними заголовками, перекрученими фактами та «витягнутими» з контексту цитатами. Також ЗМІ опублікували відвертий новинний фарс про приналежність керівника ДАБІ до однієї з відомих політичних сил та намір балотуватися від неї до парламенту.

 

Враховуючи викладені факти, Голова Держархбудінспекції Олексій Кудрявцев має намір позиватись до суду про захист честі, гідності та ділової репутації, а також щодо спростування поширеної недостовірної інформації про діяльність відомства.

Держархбудінспекція звертається до всіх ЗМІ, журналістів, редакторів, блогерів не йти на чужі провокації та не передруковувати завідомо неправдиву інформацію.

У разі необхідності будь-яку інформацію та коментарі Ви напряму можете отримати в ДАБІ.

Рубрики: Новости