Для боротьби з бездіяльністю територіальних органів в ДАБІ прийняті відповідні кадрові рішення

8.04.2021 - 20:49

Затримки у розгляді документів дозвільного характеру, безпідставні відмови, несвоєчасне відпрацювання звернень про реєстрацію повідомлень про початок виконання будівельних робіт та реєстрацію декларацій про готовність об’єктів до експлуатації, що надходять на розгляд через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва – ряд порушень, виявлених під час здійснення моніторингу роботи територіальних органів Держархбудінспекції.

Найбільший перелік нерозглянутих звернень щодо об’єктів, розташованих на території Київської, Одеської та Харківської областей. Систематичні скарги надходять щодо бездіяльності посадових осіб Департаменту у Львівській області щодо затягування проходження дозвільних процедур, та про випадки, коли в однаковому пакеті документів знаходяться «нові» помилки.

Сергій Галіцин взяв ситуацію під особистий контроль, змінив керівників у Київській, Одеській, Львівській областях та доручив організувати роботу у відповідних територіальних органах належним чином.

З метою недопущення затримки у розгляді документів дозвільного характеру по об’єктах, що за класом наслідків (відповідальності) належать до об’єктів із незначними (СС1) наслідками, керівникам вищезазначених територіальних органів доручено опрацювати всі звернення, що надійшли, зокрема через Єдину державну електронну систему у сфері будівництва.

Про проведені заходи та результати опрацювання звернень призначені керівники мають прозвітувати до кінця березня.

Рубрики: Новости