Держархбудінспекція запроваджує законодавчі новації у дозвільній системі

23.10.2018 - 10:48

22 жовтня у приміщенні Прокуратури Харківської області відбулася спільна нарада керівників правоохоронних органів регіону та представників контролюючих органів, органів влади та місцевого самоврядування. Обговорювали стан взаємодії правоохоронних органів області щодо питань забезпечення протидії незаконній торгівлі нафтопродуктами.

Заступник директора – начальник відділу нагляду за діяльністю уповноважених органів з питань архітектури та містобудування Департаменту Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області Євгенія Іванська проінформувала:

«Ми завжди готові піти на зустріч забудовникам, які мають намір чесно вести бізнес на території регіону. Задля цього Держархбудінспекція постійно запроваджує законодавчі новації, зокрема, у дозвільній системі».

Вона також нагадала присутнім, що на сьогодні вже працює онлайн-платформа ПРОЗОРА ДАБІ. Цей сервіс дозволяє всім забудовникам у режимі реального часу безперешкодно дізнатися про стан розгляду їх дозвільних документів. А в разі здійснення інспекційних заходів у будівництві, можливість впевнитися, що органи держархбудконтролю діють на законних підставах, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Рубрики: Новости