Держархбудінспекція закликає бути обережними та пильними: відомі випадки шахрайства у перехідний для будівельної галузі період

15.12.2020 - 15:30

Держархбудінспекція інформує, що останнім часом зустрічаються непоодинокі випадки шахрайства у зв’язку із виключенням з повноважень ДАБІ функції ліцензування будівельної діяльності.

Так, невідомі особи пропонують суб’єктам містобудування за певну фінансову винагороду «вирішення» питань щодо внесення у ліцензійний реєстр інформації про безстроковість ліцензії.

Наголошуємо, що наразі Кабінетом Міністрів України не визначено державний орган, уповноважений на здійснення ліцензування господарської діяльності з будівництва. Таким чином, відповідно до законодавства у сфері ліцензування, жодний державний орган не наділений функціями щодо формування та ведення ліцензійного реєстру.

Отже, всі пропозиції швидкого «вирішення» питань є звичайним шахрайством та спробою певних осіб нажитися у перехідний для будівельної галузі період.

Тож закликаємо ліцензіатів бути обережними та пильними, не піддаватися на провокації, а у разі надходження сумнівних пропозицій негайно повідомляти про такі випадки шахрайства Національну поліцію України.

Рубрики: Новости