ДАБІ ввела в експлуатацію дві реконструйовані ділянки автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв

3.01.2020 - 15:19

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Кіровоградській області видано сертифікати відповідності на дві реконструйовані ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв. Зокрема, прийнято в експлуатацію після ремонтних робіт ділянку 103+800-км 107+800 та ділянку км 107+800-км 111+800.

Ремонт здійснювався відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів
України № 105-р за окремою бюджетною програмою «Покращення стану автомобільної дороги Н-14 Олександрівка-Кропивницький-Миколаїв за маршрутом Кропивницький-Миколаїв».

Встановлено, що на вказаному об’єкті виконано всі передбачені проектною документацією роботи згідно з будівельними нормами, стандартами і правилами, створено безпечні умови для виробничого персоналу і перебування людей відповідно до вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Згідно з проектною документацією підрядником здійснено влаштування бортового каменю, зупинкових та посадкових майданчиків, встановлено нові зупинки для очікування громадського транспорту та вбиральні, з’їзди з автодороги, пішохідні доріжки, напрямні стовпчики та дорожню розмітку.

Основною метою виконання відповідних робіт є забезпечення ефективного функціонування та розвитку існуючої мережі автомобільних доріг загального користування державного значення за маршрутами національних транспортних коридорів, підвищення безпеки руху, швидкості, комфортності та економічності автоперевезень пасажирів і вантажів.

Рубрики: Новости